قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن جمهوری اسلامی

اتاق بازرگانی اصفهان عنوانی است که حتماً برای شما آشناست. مفادی از قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن جمهوری اسلامی  مصوب پانزدهم اسفند ماه ۱۳۶۹ با اصلاحات پانزدهم آذر ماه ۱۳۷۳ به شرح زیر می باشد.

ماده ۱- به منظور کمک به فراهم آوردن موجبات رشد و توسعه اقتصاد کشور، تبادل افکار و بیان آراء و عقاید مدیران صنعتی، معدنی، کشاورزی و بازرگانی بموجب وظایف و اختیارات این قانون اتاق بازرگانی و صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران تاسیس می شود.

ماده ۲- اتاق بازرگانی و صنایع جهموری اسلامی ایران موسسه ای غیر انتفاعی است که دارای شخصیت حقوقی و استقلال مالی می باشد.

ماده ۳- مرکز اتاق بازرگانی و صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران که در این قانون (( اتاق ایران )) نامیده می شود، در تهران می باشد.

ماده ۴- حوزه فعالیت اتاق در شهرستان محدود به حدود تعیین شده در قانون تقسیمات کشور است و اتاق شهرستان ها دارای شخصیت حقوقی بوده و در امور اداری و مالی خود بر اساس مقررات مربوطه مستقل می باشد.

صدور کارت بازرگانی در اصفهان

کارت بازرگانی سندی است که به موجب آن می توان به صدرات و واردات کالا اقدام نمود. کارت بازرگانی توسط شعب اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران به نام متقاضی صادر می شود.

آدرس اتاق بازرگانی اصفهان کجاست ؟

آدرس اتاق بازرگانی اصفهان مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که موضوع شما دقیقاً مربوط به کدام یک از ساختمان های زیر می باشد.

اصفهان، پل خاجو، میدان فیض، ساختمان ۱ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان

اصفهان، میدان فیض، ابتدای خ آپادانای اول، کوی بوستان، ساختمان ۲ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان

اصفهان، خیابان کمال اسماعیل، حد فاصل پل فردوسی تا میدان انقلاب، جنب بانک مسکن، پلاک ۷۲-   ساختمان ۳ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان

اتاق بازرگانی و ثبت شرکت در اصفهان

تا همین چند وقت پیش اتاق بازرگانی اصفهان با خدمات صدور و تمدید کارت بازرگانی شناخته می شد. چندی است که اتاق بازرگانی اصفهان از پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار خبر می دهد.

برای معرفی پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار توضیح اینفوگرام عینا آورده می شود. پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار در استان های اصفهان در حال ارائه به فعالان اقتصادی است که اثر مستقیمی در فرایند تسهیل سرمایه گذاری و بهبود محیط کسب و کار خواهد داشت.

ثبت شرکت در اصفهان بخشی از اینفو گرام به چشم می خورد. معلوم نیست چرا تنها ثبت شرکت با مسئولیت محدود مطرح می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *