وکیل در اصفهان ضرورتی انکار ناپذیر است

وکیل در اصفهان  ضرورتی انکار ناپذیر است.  اکثر مردم در هنگام گرفتاری حقوقی به وکیل مراجعه می نمایند. البته که مراجعه به وکیل در معضلات حقوقی کاری به جاست ولی کافی نمی باشد.

مثل معروفی وجود دارد که پیشگیری بهتر از درمان است. بسیاری از معضلات حقوقی در صورت مشاوره با وکیل اجتناب پذیرند. در این صورت چرا باید زمان و هزینه خود را در دادگاه ها به هدر دهیم؟!

واقعیت این است که خیلی ها امور حقوقی را جدی تلقلی نمی کنند. گرفتاری از همین جا شروع می شود. هیچ موضوع حقوقی ساده نیست. شما همیشه به مشاوره حقوقی در اصفهان محتاج هستید.

چنانچه به دنبال وکیل دادگستری در اصفهان و یا وکیل پایه یک دادگستری می گردید تا انتهای این مطلب را بخوانید. به شما کمک می کنم تا وکیل خوب در اصفهان را بیابید.

مشاوره رایگان وکیل در اصفهان

وکیل دادگستری در اصفهان کیست ؟

وقتی صحبت از وکیل در اصفهان می شود معمولا مراد وکیل دادگستری در اصفهان است. وکیل دادگستری در اصفهان در رشتۀ حقوق درس خوانده و بعداً با شرکت در آزمون وکالت نمره قبولی آورده است.

وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان کیست ؟

همشهرین اصفهانی خود توصیه می کنم که تفاوت وکیل پایه یک و وکیل پایه دو را به خوبی آگاه باشند. به عنوان یک اصل وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان همواره بهترین گزینه شما می باشد.

وکیل خانم در اصفهان

وکیل خانم در اصفهان ضرورتی انکار ناپذیر است. خانم ها در طرح موضوعات حقوقی خود با وکیل خانم راحت تر هستند. خصوصاً وکیل خانواده ترجیح خانم ها به وکیل خانم می باشد.

در ترکیب شرکاء و همکاران موسسه حقوقی سایه آسای یاسان هستی از تنی چند از بهترین وکیل زن در اصفهان بهره جسته ایم. این کار انتخاب موکل ما را ساده می نماید.

مشاوره حقوقی در اصفهان علاج پیش از واقعه است.

مشاوره حقوقی در اصفهان توصیه جدی ما به همه ی موکلین می باشد. کار که از کار گذشت و شما به دادگاه و دادسرا رهسپار گشتید؛ دیگر ماجرا متفاوت می گردد.

اگر امروز هزینه وکیل در اصفهان برای مشاوره دادن  قابل قیاس با هزینه قبول وکالت شما در هنگام رجوع به دادگاه نیست. حالا دیگر بماند که هزینۀ زمان و استرس دادرسی با هپچ پولی قابل جبران نمی باشد.

امور حقوقی  را لزوماً یک معامله بزرگ، چک، سفته، خرید و فروش ملک، اجاره و … نپندارید. البته موضاعات بزرگ تر  مشاوره دقیق تر و همه جانبه تر می طلبند.

به خاطر داشته باشید که حتی یک امضای ساده مهم و البته تعهد آور است. پیش از دادن هر تعهد باید درباره عواقب آن مطمئن باشید.

البته برخی به خیال خود مشاوره هم می گیرند. منتها مشاور حقوقی آنها وکیل نیست. این دیگر از از مشاوره نگرفتن بدتر است. مشاوره با غیر اهل فن رسماً به چاه افتادن است.

بهترین وکیل اصفهان کیست ؟

وکیل در اصفهان همیشه سوالی را در ذهن موکل مطرح می کند که بهترین وکیل اصفهان کیست. وقتی به دنبال متخصص در حرفه ای می گردیم؛ به تبع همواره ممتاز ترین اشخاص آن حرفه مد نظرمان می باشد و وکیل  و وکالت هم مستثنی از این امر نیست.

بحث درباره بهترین وکیل در اصفهان و یا وکیل خوب در اصفهان همواره مناقشه انگیز است. در حقیقت معیار خوب و یا بهترین را باید تعیین نمود . در زیر برخی از ملاک های یک وکیل خوب مطرح می گردد این موارد در هر شهری منجمله اصفهان قابل استفاده است.

کانون وکلای اصفهان جستجوی وکیل

برخی ترجیح می دهند که وکیل در اصفهان را با جستجوی در سامانه کانون وکلای دادگستری اصفهان بیابند. اسامی وکلای مرد و زن در این سامانه وجود دارد.

مشکل اینجاست که صرف پیدا کردن یک نام در سامانه مذکور دلیلی بر تخصص کافی وکیل نمی باشد. در اصفهان البته شاید بیش از هر جای دیگر حسن شهرت و تبلیغ دهان به دهان در انتخاب ها موثرند.

در این صورت نیز باز باید اصل تفاوت در ماهیت انواع پرونده های حقوقی را در نظر گرفت. اگر وکیلی به واسطۀ برنده شدن در یک پروندۀ خانواده به ما معرفی گردد  لزوماً وی برنده پرونده ثبتی  پیش رو نیست.

انواع وکیل در اصفهان

به نظر می رسد که باید به صورت تخصصی با مقوله وکیل در اصفهان روبرو شویم. چاره کار طبقه بندی انواع وکیل است. قطعاً هر وکیلی در دوران حرفه ای خود بنا به حجم پرونده های در دست در برخی در امور حقوقی متبحرتر است.

ارائه خدمات حقوقی از سوی آن وکیل به موکل در آن موضوع خاص قطعاً با تخصص گرایی بیشتری به همراه خواهد بود. در طبقه بندی وکیل با دو رویکرد متفاوت روبرو خواهیم بود.

وکیل خانواده در اصفهان

وکیل خانواده در اصفهان همانطور که از عنوانش پیداست موضوعات خانواده را پیگیری می کند. موضوعاتی همچون طلاق، مهریه، نفقه و … را می توان از طریق ایشان پیگیری نمود.

وکیل مهاجرت در اصفهان

وکیل مهاجرت در اصفهان به تبع خدمات مهاجرت ارائه می دهد.  اخذ اقامت دایم کشورها یکی از انواع خدمات این نوع وکیل می باشد. مهاجرت به کشورها با توجه به قوانین متنوع آنها و محدودیت برای ایرانیان پیچیدگی های بسیاری دارد.

پیش از ثبت شرکت در خارج کشور، اخذ اقامت موقت و اقامت دایم، افتتاح حاب بانکی و سرمایه گذاری در خارج کشور حتماً می بایست با وکیل مهاجرت مشورت نمایید.

وکیل بین المللی در اصفهان

برخی گمان می برند وکیل بین الملل اجازه وکالت در کشورهای دیگر جهان به جز ایران را دارد. به گمانم این دسته می پندارند وکیل بین الملل دارای یک پروانه وکالت معتبر در سراسر جهان می باشد.

این تصور به کلی نادرست است و برای انجام وکالت در هر کشوری به پروانه وکالت کشور مورد نظر نیاز است. بنابراین لازم است نخست بدانیم وکیل بین المللی در اصفهان به چه شخصی اطلاق می شود.

خدمات قابل ارائه توسط وکیل در اصفهان

وکیل پایه دادگستری طیف گسترده ای از خدمات را در زمینه حقوقی ارائه می دهد. از مشاوره حقوقی گرفته تا تنظیم شکواییه و لایحۀ دفاعیه توسط وکیل تنظیم می گردد.

تاکید می شود که تنظیم اینگونه موارد توسط هیچ شخص دیگری مجاز نیست. امروزه متداول شده در جلوی دادگستری ها افرادی تحت عنوان محرر و عریضه نویس فعالیت می نمایند.

سپردن امور حقوقی خود به اینگونه افراد تبعات خودش را دارد که مستقیماً متوجه موکل خواهد بود. بدیهی است که اینگونه افراد هیچگونه تخصصی در امور حقوقی ندارد.

هزینه وکیل یا حق الوکاله وکیل چقدر است ؟

این سوال در واقع به قدری کلی است که نمی توان به سادگی به آن پاسخ داد. حق الوکاله وکیل با توجه به پرونده پیش رو دریافت می گردد. بدیهی است که نوع پرونده به لحاظ حقوقی و یا کیفری بودن و پیچیدگی آن بر هزینۀ وکیل موثر است.

در پرونده های حقوقی و مطالبه وجه مرسوم است که درصدی از آن به عنوان حق الوکاله دریافت می گردد. در سایر موارد هزینه وکیل بیشتر به صورت توافقی بین وکیل و موکل معین می گردد.

وکیل در اصفهان در چه موضوعاتی می تواند ورود نماید ؟

هر وکیلی که از کانون وکلای اصفهان و یا مرکز مشاوران قوه قضایه اصفهان می تواند در کلیه امور حقوقی وکالت موکل خود را بر عهده گیرد.

در واقع محدودیتی به لحاظ نوع پرونده از این نظر وجود ندارد. البته اینکه خود وکیل بر اساس تجربۀ خود موضوعی را قبول یا رد نماید؛ بحث جداگانه ای است.

در یک نگاه کلی می توان پرونده های حقوقی را با توجه به ماهیت آنها به حقوقی و کیفری تقسیم کرد. موضوعاتی که موکلین در اصفهان می توانند

وصول مطالبات (چک، سفته، قرارداد)

امور ملکی (خلع ید و تخلیه، الزام به اخذ پایان کار، تفکیک، افراز و تقسیم، الزام به تنظیم و انتقال سند رسمی)

امور کیفری (جعل و استفاده از سند مجعول، سرقت، فروش مال غیر، کلاهبرداری، خیانت در امانت)

امور خانواده  (نفقه، مهریه، طلاق، تمکین و …)

وراثت و امور حسبی

مسائل مرتبط با اداره کار و تامین اجتماعی

موضوعات مطروحه در تعزیرات  (گران فروشی قاچاق کالا و … )

مطالعه بیشتر در این زمینه

وکیل خوب در اصفهان در سال ۱۴۰۱ کیست ؟

پیوند به بیرون

کانون وکلای دادگستری اصفهان – جستجوی وکیل

مرکز کارشناسان رسمی دادگستری اصفهان

پایگاه اطلاع رسانی قوه قضاییه

کانون سردفتران و دفتریاران

سامانه ابلاغ الکترونیک قضایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *