وکیل خوب در اصفهان کیست ؟!

وکیل خوب در اصفهان در کنار عبارت وکیل در اصفهان همواره جستجو می گردد.  ظاهراً هدف از این جستجو پیدا کردن یک اسم و فامیل خاص است. اول از همه می خواهیم ببینیم آیا یک همچون شخصی در اصفهان وجود دارد. شخصی که وکیل پایه یک در اصفهان باشد و ما او را در عرصۀ وکالت بهتر از همه بدانیم.

واقعیت این است که سنجیدن خوب و بد کار ساده ای نیست. این موضوع کاری به وکیل و غیر وکیل و یا اصفهان و غیر اصفهان ندارد. موضوع سنجش خوبی همواره چالشی بزرگ می باشد. شاید تعیین باسوادترین و یا با سابقه ترین وکیل در اصفهان کمی ساده تر باشد. با اینحال حتی در این حالت اخیر هم پاسخ روشنی به این سوال نمی توان داد.

واقعیت این است که وکیل دادگستری می تواند فارغ التحصیل دانشگاه های گوناگون باشد. در این میان برخی به نتیجه کار وکیل از نگاه موکل نگاه می کنند. در واقع وکیلی را بر می گزینند که نامش را از دیگران شنیده اند. این یکی از کلیشه ای روش های انتخاب متخصص می باشد.

مشکل معرفی های دهان به دهان این است که شما صرفاً بر اساس اعتماد به وکیل راوی تصمیم می گیرید. اینکه موکل بر اساس می گوید آن وکیل به خصوص بهترین است خود موضوع علی حده ای می باشد.

وکیل خوب در اصفهان کیست ؟!

وکیل خوب در اصفهان در کنار عبارت وکیل در اصفهان همواره جستجو می گردد.  ظاهراً هدف از این جستجو پیدا کردن یک اسم و فامیل خاص است.

اول از همه می خواهیم ببینیم آیا یک همچون شخصی در اصفهان وجود دارد. شخصی که وکیل پایه یک در اصفهان باشد و ما او را در عرصۀ وکالت بهتر از همه بدانیم.

واقعیت این است که سنجیدن خوب و بد کار ساده ای نیست. این موضوع کاری به وکیل و غیر وکیل و یا اصفهان و غیر اصفهان ندارد. موضوع سنجش خوبی همواره چالشی بزرگ می باشد.

شاید تعیین باسوادترین و یا با سابقه ترین وکیل در اصفهان کمی ساده تر باشد. با اینحال حتی در این حالت اخیر هم پاسخ روشنی به این سوال نمی توان داد.

واقعیت این است که وکیل دادگستری می تواند فارغ التحصیل دانشگاه های گوناگون باشد.

در این میان برخی به نتیجه کار وکیل از نگاه موکل نگاه می کنند. در واقع وکیلی را بر می گزینند که نامش را از دیگران شنیده اند. این یکی از کلیشه ای روش های انتخاب متخصص می باشد.

مشکل معرفی های دهان به دهان این است که شما صرفاً بر اساس اعتماد به وکیل راوی تصمیم می گیرید. اینکه موکل بر اساس می گوید آن وکیل به خصوص بهترین است خود موضوع علی حده ای می باشد.

پیوند به بیرون

کانون وکلای دادگستری اصفهان – جستجوی وکیل

مرکز کارشناسان رسمی دادگستری اصفهان

پایگاه اطلاع رسانی قوه قضاییه

کانون سردفتران و دفتریاران

سامانه ابلاغ الکترونیک قضایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *