هزینه ثبت برند در تهران

هزینه ثبت برند در تهران چقدر است. این سوالی است که موکلین همیشه از ما می پرسند. هزینه ثبت برند در حالت کلی شامل سه هزینه زیر می شود.

۱-هزینه ثبت اظهارنامه که یک عدد ثابت می باشد.

ثبت اظهارنامه علامت تجاری ۹۰ درصد از کل پروسه ثبت برند می باشد. معمولاً دفاتر حقوقی مبلغی ثابت بابت این مرحله دریافت می نمایند.

 

۲- هزینه های واریزی ها

هزینه های واریزی شامل هزینه بررسی اظهارنامه توسط اداره ثبت علامت تجاری ، حق الثبت و روزنامه رسمی می باشد. عدم واریز هزینه ها در تاریخ مقرر شده در ابلاغیه باعث کن لم یکن شدن اظهارنامه ثبت علامت تجاری شما می شود. هزینه دقیق واریزی ها معمولاً دقیقاً قابل ارزیابی نیست.

۳- هزینه وکیل

دریافت سند آماده شده جهت علامت تجاری شما می تواند توسط خود شما و یا وکیل انجام شود. در صورتی که بخواهید اینکار را به وکیل بسپارید، حق الوکاله وکیل به هزینه ها افزوده می شود.

وکیل منتخب شما جهت انجام امور اداری ثبت برند و یا ثبت علامت تجاری حتماً باید وکیل پایه یک دادگستری باشد.

برند های ثبت شده در ایران

برند های ثبت شده در ایران در ایران کدامند . فکر می کنم این سوال وقتی به ذهن شما می آید که بخواهید بدانید علامت تجاری شما در تهران قابل ثبت است یا نه .

استعلام برند و جستجو در علائم تجاری یک ضرورت قبل از ثبت برند است. به شیوه ی معمول در موسسه سایه این کار قبل از ثبت برند برای شما انجام می شود.

شرایط ثبت برند

شرایط ثبت برند در واقع همان قوانین ثبت علامت تجاری همان می باشد. فصل سوم قانون ثبت اختراعات، طرح های صنعتی و علام تجاری این قوانین را بیان می کند.

این قوانین نسبتا پیچیده بوده و درک و تفسیر آن زمان بر و بعضاً تجربی می باشد. توصیه می شود اگر نیاز به مشاوره در ثبت برند دارید آن را از کارشناسان ما دریافت کنید.

ثبت برند و لوگو

ثبت برند همواره با لوگو انجام می شود. بنابراین ثبت برند و ثبت لوگو یک امر واحد هستند. لوگوی شما می تواند شامل یک عبارت باشد. عبارت نوشته شده داخل لوگو باید همواره با عنوان علامت تجاری یکی باشد.

طراحی لوگو بخش مهمی از ثبت علامت تجاری می باشد. لوگوی شما بعد از ثبت هویت علامت شما را تشکیل می دهد.

ثبت برند در ایران

جهت هم وطنان خارج از کشورانجام خدمات ثبت برند در ایران در اسرع وقت انجام می پذیرد.

متقاضی ثبت برند در ایران باید یک شماره همراه به نام خودش ارائه نماید. نام کاربری و کلمه عبور بعد از ثبت نام در مرکز مالکیت معنوی به این شماره پیامک می گردد.

با دادن وکالت کاری به وکیل موسسه حقوقی سایه پس از ثبت قطعی علامت تجاری، سند جهت شما صادر می گردد. جهت مشاوره در خصوص ثبت برند در تهران با آسا تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *