حسابداری در اصفهان ضرورت همه اصناف و مشاغل !

حسابداری در اصفهان نیاز روز همه است. از یک مغازه کوچک سوپر مارکت گرفته تا یک کارخانه بزرگ با گردش مالی میلیاردی، هم حسابدار می خواد. خدمات حسابداری لازم دارد.

البته با اینکه حسابدار به قولی حسابدار است، و در واقع کار یکی است ؛ الا ایحل الحال حسابداری پیمانکاری مباحثی دارد که علی القاعده ربطی به حسابداری کارخانه و مجتمع صنعتی که می بایست بهای تمام شده محصول را محاسبه کند، ندارد و همچنین حسابداری بازرگانی ظرایف مخصوص به خودش را دارد.

مشاوره رایگان حسابداری در اصفهان

استخدام حسابدار در اصفهان یا برون سپاری خدمات حسابداری در اصفهان

بالشخصه با برون سپاری بخش های مختلف شرکت به بیرون کاملا موافقم! این کار یعنی خدمات حسابداری خود را از یک موسسه حسابداری و یا یک شرکت حسابداری بخریم و  بدون درگیر کردن خود با بخشی به نام حسابداری در شرکت در واقع تمرکز خود را بر روی پول قابل پرداخت به ازای حجم کار حسابداری خود به جای پول قابل پرداخت به ازای زمانی که یک حسابدار به امور حسابداری ما می پردازد؛ بگذاریم که در حقیقت هر مدیری می داند که کنترل دومی بسیار ساده تر است.

می گویند اصفهانی ها آدم های زرنگی هستند و چناچه با دو دو تا چهار تا به آنها ثابت کنی که فایده کاری بیش از دیگری است به سادگی آنها را مجاب به انجام آنها کرده ای؛ بنابربین من امروز منطق خود را می خواهم؛ در خریدن خدمات حسابداری به جای استخدام یک حسابدار در شرکت برای آن دسته از دوستان اصفهان که صاحب کسب و کاری هستند و نیاز به مشاوره مالی دارند؛ بیان کنم.

استخدام نیرو کار خیلی ساده ای نیست به علاوه شما وقتی کسی را استخدام کردید؛ نمی توانید خیلی راحت و هر وقت خواستید او را بیرون کنید؛ بیرون کردن نیرو برای شما عواقبی همچون سر و کار پیدا با اداره دارایی و بیمه و هزار جور داستان دیگر دارد.

معمولاً در این نهاد شما محکوم هستید که حق و حقوق کارمند خود را نداده اید و جالب این است که رسیدگی به خساراتی که مثلاً از نا بلدی امور حسابداری، حسابدار شما ممکن است به شما وارد شده باشد؛ جایی دیده نمی شود.

یکی از مزایای امر برون سپاری حسابداری این است که حسابدار در آن حالت پیمانکار یا مشاور شما محسوب می شود و کلیه خدمات حسابداری در اصفهان که در آن حالت شرکت یا موسسه مربوط به شما می دهد تحت عنوان قانون اداره کار نیست.

یعنی حسابدار مربوطِ که از سمت چنین موسساتی به شما معرفی می شوند حتی اگر ساعاتی را برای انجام کارهای حسابداری در دفتر شرکت شما بگذرانند؛ شما را موظف به دادن حقوق و بیمه طبق اداره به وی نمی کنند و شما فقط موظف به پرداخت حق پیمانکاری یا مشاوره مرقوم در قرارداد انجام خدمات و مشاوره حسابداری خود با آن موسسه و شرکت هستید و البته این مزیت بسیار فراتر از یک مزیت معمولی است .

ممکن است یک عده بگویند، خیلی خوب حسابداری در اصفهان را خیلی ها بلدند و مثلاً من برای انجام کارهای حسابداری خود یک نفر حسابدار در اصفهان استخدام می کنم ، حقوق اداره کار و بیمه اش را هم پرداخت می کنم و او همه کارهای من را انجام می دهد.

بسیار خوب قبول ولی اینجا موضوع بسیار مهم تری هم وجود دارد؛ از آنجا که حسابداری یک کار تخصصی است و جنابعالی هیچ از گزارشات و ریز دفتر نویسی های وی هیچ سر در نمی آوری، چه تضمینی وجود دارد که همین ها فردا روز به ضرر تو در اداره دارایی و سازمان مالیاتی و صد جای دیگر تمام نشود.

در آن صورت می خوای حسابدار خود را انکار کنی یا گزارشات حسابداری و و یا … ؟! و مگر اینها مورد قبول است ؟

دفتری که برای یک سال مالیاتی تنظیم کرده بودی و اکنون رد شده و مالیات تو بر مبنای آن علی راس شده است، آبی ریخته و کوزه ای شکسته است که هیچ کدام قابل برگشت نیست.

تنها چاره کار این است که خدمات حسابداری در اصفهان را از مجموعه ای بخواهی که متخصص این کار است .

 تنظیم دفاتر حسابداری در اصفهان

تنظیم دفاتر حسابداری در اصفهان به عنوان بی واسطه ترین بخش خدمات حسابداری در اصفهان یک نیاز مطلقاً ضروری است، که نادیده گرفتنش مستوجب ضرر مالی غیر قابل جبران، گاه تا پایان عمر کاری یک شرکت می شود.

شرکتی که امور مالی آن در دست متخصصین این کار یعنی حسابدار های خبره تحت نظر مدیران مالی  نباشد؛ به  مانند یک کشتی بی سکان، معلوم نیست که سر از کجا سر در بیاورد .

گزارشات مالی صادقانه که توسط حسابدار زبده با تعهد کاری بالا و مسئولیت پذیر تهیه می شود؛ مبنای مسیر حرکت آینده شرکت را مشخص می کند و بی دلیل نیست که بزرگان کار آفرینی گفته اند که یک شرکت موفق قطعاً به دو چیز نیاز دارد؛ یک وکیل خوب و یک حسابدار امین و معتمد.

دفاتر حسابداری از آنجا که تکلیفی بر عهده همه شرکت های فعال در استان اصفهان است؛ باید خیلی جدی تلقی شود. رد شدن دفاتری که غیر اصولی تنظیم شده به آسانی انجام می شود و آن وقت دست سازمان امور مالیاتی استان اصفهان برای علی الرس نمودن مالیات شما باز می شود.

پس از پلمپ دفاتر در اصفهان برای امور حسابداری خود ممکن است، به فکر استخدام حسابدار باشید. بی گمان استخدام حسابدار در اصفهان یک گزینه برای انجام امور حسابداری شما می باشد.

شک نیست که تحصیل کرده گان در رشته حسابداری هم کم نستند و حتی کسانی که با مبالغ پایین حاضر هستند با یکی از نرم افزار های حسابداری موجود در بازار امور حسابداری شما را به عهده گیرند اما اینکه این به اصطلاح حسابدارها ،  تا حد به تکالیف مالیاتی شما و امور دفتر نویسی آشنا هستند، موضوعی نیست که به سادگی بشود، از کنارش گذشت.

شما یک بار فرصت دارید، دفاتر حسابداری خود را تکمیل و ارائه کنید و هر گاه در نظر بگیریم که اشتباه تنظیم دفاتر حسابداری در اصفهان ، ممکن است، منجر به جریمه ای چند صد برابری کل حقوق حسابدار بشود، هرگز سرنوشت مالی و کاری خود را به یک دانش آموخته علم حسابداری صرفاً فارغ التحصیل از دانشگاه منهای تجارت مفید، حسابدار غیر حرفه ای و یا مهارت جوی آموزشگاه حسابداری در اصفهان نمی دهید و بر عکس از حسابدران مجرب تحت نظر مدیران مالی که توسط موسسه حسابداری معتبر معرفی شده اند، استفاده می کنید.

 تحریر دفاتر قانونی در اصفهان

مطالب این بخش درست همانند آنچه درباره تنظیم دفاتر حسابداری در اصفهان گفته شد می باشد.

شرکت حسابداری در اصفهان

شرکت های حسابداری در اصفهان دقیقاً عملکردی مانند موسسات حسابداری در اصفهان دارند. شما می توانید امور حسابداری خود را به این شرکت ها بسپارید و نهایتا توقعات خود از این برون سپاری مالی را طی قراردادی برای ایشان مشخص کنید.

موسسه حسابداری در اصفهان

موسسات حسابداری در اصفهان دقیقا عملکردی مانند شرکت های حسابداری در اصفهان دارند. شما می توانید امور حسابداری خود را به این شرکت ها بسپارید و نهایتاً توقعات خود از این برون سپاری مالی را طی قراردادی برای ایشان مشخص کنید.

خدمات مشاوره در امور مالی و مشاوره مالیاتی در اصفهان

خدمات مالی در اصفهان که با مشاوره امور مالی شروع می شود؛ علاوه بر انجام امور حسابداری ممکن است شامل اموری بشود که یک نفر مدیر مالی معمولا برای شرکت انجام می دهد. درباره خدمات مالیاتی و مشاوره مالیاتی در اصفهان جایی دیگر مفصل صحبت کرده ام.

خلاصه خدمات حسابداری در اصفهان ما :

تحریر دفاتر قانونی ، تنظیم اسناد، دفاع از دفاتر در امور قانونی

تهیه انواع صورت های مالی

حسابرسی مالیاتی جهت اظهار نامه و ارائه به امور مالیاتی

حسابرسی جهت ارائه به مجمع عمومی

حسابرسی جهت بانک و دریافت تسهیلات

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *