جواز تاسیس در کرج چیست ؟

جواز تاسیس در کرج طبق تعریف اجازه تاسیس کارخانه در کرج می باشد.  اگر به دنبال جایی هستید که برایتان با کمترین هزینه و به شکل فوری پیگیر جواز تاسیس در کرج گردد می توانید با ما تماس بگیرید.

بسیاری به دلیل به ما تماس می گیرند که متقاضی خرید زمین در یکی از شهرک های صنعتی کرج می باشند. واگذاری زمین در شهرک های صنعتی البرز شرایط خاص خودش را دارد.

در عین حال جواز تاسیس در کرج یک مدرک ضروری و غیر قابل اغماض جهت خرید زمین از شرکت شهرک های صنعتی استان البرز می باشد. اگر در زمینه واگذاری زمین در شرکت شهرک های صنعتی استان البرز سوالی دارید؛ می توانید آن را از همکاران بنده در موسسه بپرسید.

مشاوره رایگان جوازتاسیس در کرج

به یاد داشته باشید که واحد صنعتی شما صرفاً در آن شهرک صنعتی می تواند؛ استقرار یابد که شرکت شهرک های صنعتی استان البرز در هر زمان آنها را دارای زمین  قابل واگذاری معرفی نماید.

شما طبق قانون اجازه ندارید در هر کجا که مایل بودید کارخانه خود را تاسیس نمایید. این اصل بسیار ساده سر منشاء مشکلات بیشمار خواهد شد. نگاهی به آگهی های متععد فروش سوله صنعتی در کرج و یا فروش زمین صنعتی در کرج در روزنامه ها و یا سامانه های آنلاین همچون دیوار شاهدی بر این مدعی است.

شاید بپرسید خوب مشکل چیست. طرف سوله ای بیرون شهر ساخته و دیگری می خرد و تولید خود را در آن شروع می کند. ظاهرا موضوع بدون مشکل به نظر می رسد.

برای ما که حدود دو دهه است در زمینه احداث کارخانه در کرج از مرحله اخذ جواز تاسیس در کرج تا پروانه بهرداری در کرج فعالیم موضوع کمی فرق می کند.

طبق قانون جواز تاسیس تنها در زمین هایی که از طریق شرکت شهرک های صنعتی استان البرز واگذاری می گردد صادر می شود و دارنده جواز تاسیس در کرج تنها مجاز است کارخانه خود در کرج را در آنجا تاسیس نماید.

به عبارت دیگر کارخانه شما بعد از دریافت جواز تاسیس کرج تنها در شهرک صنعتی که در آن قید شده قابل تاسیس خواهد بود و حتی شما گاه نمی توانید به جز زمینی که برایتان نشان شده در جای دیگر اقدام نماید.

ممکن است برایتان سوال شده باشد پس آن سوله های متعدد که در بیرون شهرک های صنعتی وجود دارد و در آنها تولید هم انجام می شود چیست؟

صد البته تخلف از قانون هر قدر هم که دفعات آن زیاد باشد باعث تغییر در اصل آن نمی شود. حال باید دید که کارخانه در کرج که در بیرون از شهرک صنعتی کرج تاسیس گردیده چه مشکلاتی مواجه خواهد بود. یکبار دیگر بگویم که شهرک های صنعتی هستند که کلشان مورد قبول شرکت شهرک های صنعتی نیست.

اولین مشکل این نوع تاسیس کارخانه در کرج این است که سازمان صنعت، معدن و تجارت کرج به عنوان متولی صدور مجوز برای ایشان جواز تاسیس در کرج و یا پروانه بهره برداری در کرج صادر نمی کند.

محرومیت از کلیه مزایای قانونی منجمله آب و برق و گاز با تعرفه های صنعتی اولین  تبعات مهمترین دلیلی است که کارخانه شما نباید در جای غیر قانونی تاسیس گردد.

مدارک لازم جهت صدور جواز تاسیس در کرج چیست

به نظر من بیش از آنکه فکر خود را معطوف مدارک لازم جهت جواز تاسیس در کرج نمایید به شرایط جواز تاسیس در کرج فکر کنید.

در واقع مدارک لازم جهت جواز تاسیس در کرج کار سختی نیست. کافی است مدارک هویتی خود و یا اگر شرکت می باشید آگهی تاسیس شرکت، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت را در اختیار داشته باشید.

وقتی قرار باشد اخذ جواز تاسیس در کرج توسط ما برای شما انجام شود می بایست یک وکالتنامه در امور اداری ویژه ادارات صنعت، معدن و تجارت کرج، شرکت شهرک های صنعتی کرج، خانه صنعت، معدن و تجارت کرج، سازمان حفاظت از محیط زیست کرج و در مورد جواز تاسیس مواد غذایی معاونت غذا و داروی کرج بما بدهید.

استعلام پیش از اخذ جواز تاسیس در کرج از کلیه ادارات بالا به صورت معمول انجام می شود. برای صدور جواز تاسیس در کرج لازم است پاسخ این استعلام ها مثبت باشد.

هزینه جواز تاسیس در کرج چقدر است ؟!

هزینه جواز تاسیس در کرج شامل هزینه های موسسه حقوقی دریافت کننده این سند برای شما و هزینه های دولتی می گردد که در حین مراحل اخذ جواز تاسیس در کرج پرداخت می گردد.

هزینه موسسه حقوقی در دریافت جواز تاسیس در کرج نیز به نوبه خود شامل هزینه وکیل اخذ جواز تاسیس در کرج، هزینه ثبت نام در شرکت شهرک های صنعتی، در گاه ملی مجوز، سامانه بهین یاب، سامانه محیط زیست می گردد.

هزینه جواز تاسیس در کرج یک عدد ثابت نیست. اخذ جواز تاسیس در کرج همواره یک حجم ثابت کار نیست. جواز تاسیس در کرج همانند همه شهر های ایران بنا بر نوع فعالیت، مقدار زمین، شهرک صنعتی می تواند به راحتی و یا بسیار مشکل صادر گردد.

حساسیت سازمان های متبوع در صدور جواز تاسیس در کرج بنا بر نوع موضوع متغییر است. بنا بر یک مثال در مورد محصولات شیمیایی با رده های آلایندگی بالا پاسخ استعلام شما از سازمان محیط زیست البرز طولانی گشته و حتی گاه پاسخ منفی خواهد بود که در حالت اخیر بناچار باید شهرک صنعتی عوض شود.

تصدیق می فرمایید که وقتی حجم کار و مدت زمان متفاوت است اعلام یک هزینه ثبت برای جواز تاسیس در کرج مطلقاً کار ناصحیحی هست.

برای دریافت مشاوره در خصوص جواز تاسیس در کرج و اعلام قیمت با ما تماس بگیرید. همکاران ما نزدیک دو دهه است که با مقوله جواز تاسیس مانوس هستند.

مدت زمان اخذ جواز در کرج

مدت زمان اخذ جواز تاسیس در کرج همانند هزینه جواز تاسیس در کرج متفاوت می باشد. گفتیم که جواز تاسیس را می توان بر حسب سهل الوصول و یا پیچیده فرض کرد.

بر این مبنا اخذ جواز تاسیس نمی تواند یک زمان مشخص داشته باشد. هرچه درجه سختی جواز تاسیس بیشتر باشد زمان لازم برای صدور آن بیشتر به طول خواهد انجامید.

در جواز تاسیس ها با موضوع صنایع غذایی استعلام از معاونت غذا و دارو به مراحل اخذ جواز تاسیس در کرح افزوده می شود و پیداست که موجبات افزایش مدت زمان اخذ جواز تاسیس را فراهم می آورد.

مزیت جواز تاسیس در کرج چیست ؟

به نظر من مهمترین مزیت دریافت جواز تاسیس در کرج این است که شما می توانید بعد از آن قانونی به تولید بپردازید که البته می بایست با همین نیت جهت  آن اقدام نموده باشید مع الوصف جواز تاسیس در کرج مزایایی هم برای شما به دنبال خواهد داشت.

واگذاری زمین به صورت ۳۰% نقد و الباقی اقساط بدون بهره

اجازه ساخت و ساز و تاسیس کارخانه طبق جواز تاسیس

بهره مندی از تسهیلات و وام بانکی تولید

امکان افتتاح حساب جاری در بانک ها

مراحل دریافت جواز تاسیس در کرج چیست ؟

صدور جواز تاسیس در کرج مراحل مختلفی دارد که از مرحله ثبت نام در درگاه ملی مجوز ها شروع می شود و با ثبت نام در سامانه بهین یاب، شرکت شهرک های صنعتی استان البرز و نشان کردن زمین مورد نظر ادامه می یابد.

طی کردن مراحل فوق تجربه زیادی به لحاظ فنی می طلبد. از انتخاب کد آیسیک محصول و کالاهای روی جواز تاسیس، ظرفیت  محصول، مساحت زمین، مقدار آب، برق و گاز طی تجربه کارشناس تعیین می گردد.

تصمیم درست و یا غلط شما  در هر مرحله می تواند منجر به خطاهای فاحش و بعضاً غیر قابل اصلاح در جواز تاسیس صادر شده گردد و یا زمان صدور جواز تاسیس را به تعویض و بعضاً آن را به سیاهچال غیر قابل صدور فرو ببرد.

گاهی با ابتکار عمل تیم تخصصی ما جواز تاسیسی که صدورش با چالشی جدی روبروست و انجام تغییرات جزئی در برخی پارامترها نهایتاً صادر می گردد.

پروانه بهره برداری در کرج

پروانه بهره برداری در کرج سندی دیگر است که توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت کرج صادر می گردد. خیلی ها تفاوت پروانه بهره برداری در کرج را با جواز تاسیس در کرج نمی دانند.

در واقع متقاضی ما در شهر کرج در طی تماس تلفنی می گوید پروانه بهره برداری می خواهد و حال آنکه ما می دانیم که منظور وی جواز تاسیس در کرج است.

چرا می دانیم ؟! چون پروانه بهره برداری در کرج مقدمات بسیار می خواهد که وی اشاره ای به آنها نمی کند و در واقع به نوعی پیداس که در ابتدای راه تولید می باشد.

بنابراین برای اینکه یکبار برای همیشه تفاوت این دو را بدانید کافی است که به یاد داشته باشید که جواز تاسیس در کرج نخستین گام در احداث کارخانه در کرج و پروانه بهره برداری در کرج آخرین مرحله ای که در پیش رو دارید.

برای دریافت پروانه بهره برداری شما می بایست پس از اخذ جواز تاسیس در کرج، واگذاری زمین زمین در یکی از شهرک های استان البرز، ساخت کارخانه در کرج را به پایان رسانده و همزمان با استقرار ماشین آلات خود به سازمان صمت در کرج جهت بازدید و صدور پروانه بهره برداری در کرج مراجعه نمایید.

در این زمینه بیشتر مطالعه بکنم.

ثبت شرکت در کرج فوری با کمترین هزینه

ورود به پیوند های مفید :

درگاه ملی مجوزهای کشور

بهین یاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *