جواز تاسیس برای ثبت برند

با عمر دو دهه تجربه می باشد. ثبت عالی خانی یک علامت تجاری ثبت شده در مرکز مالکیت معنوی می باشد. در ثبت عالی خانی ما سالهاست که همراه سرمایه گذاران در بخش های مختلف هستیم. سرمایه گذاری ممکن است در بخش صنعت می باشد که در اینصورت توام با تولید کالا می باشد.

اگر هدف شما احداث کارخانه می باشد، حتماً نام برند را شنیده اید. نام قانونی برند علامت تجاری می باشد. تولید بدون برند بی معنی است؛ مگر اینکه بخواهید حاصل کار شما نهایتاً به نام دیگری تمام شود.

مهمترین عنصر هر کسب و کار نامی است که به آن شناخته می شوید. برند و نام تجاری همان نامی است که شما در کسب کار خود با آن شناخته می شوید.

مشاوره رایگان جوازتاسیس برای ثبت برند

ارتباط میان جواز تاسیس و ثبت برند چیست ؟

جواز تاسیس، اجازه ی تاسیس کارخانه است. ثبت برند نیز ثبت کلمه یا عبارتی در رشته تخصصی شما می باشد. با اینحال چه ارتباطی میان این دو وجود دارد ؟ در یک جمله جواز تاسیس مدرکی مثبت برای ثبت برند است.

مرکز مالکیت معنوی برای ثبت علامت تجاری از شما مدرکی دال بر فعالیت در آن رشته خاص می طلبد. جواز تاسیس می تواند به عنوان مجوز شغلی ارائه گردد. جواز تاسیس  توسط همکاران ما در موسسه حقوقی سایه در کوتاهترین زمان برای شما اخذ می شود.

مزیت جواز تاسیس برای ثبت برند چیست ؟

مزیت جواز تاسیس این است که ساده تر از سایر مجوزها اخذ می گردد. سهل الوصولی جواز تاسیس برای ثبت برند این است که شما نیاز به فضایی پیش از دریافت جواز تاسیس ندارید.

در موارد مشابه مانند پروانه کسب و کار اصناف شما موظف به اجاره یا خرید فضایی شغلی خود می باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *