راهنمای جامع ثبت شرکت در کاشان

ثبت شرکت در کاشان پس از ثبت شرکت در اصفهان به دلیل اهمیت این شهر در استان اصفهان همواره در دستور کار ثبت عالی خانی بوده است. ما ماموریت خود را ارائه خدمات در این زمینه با کمترین نرخ و در کوتاهترین زمان ممکن می دانیم. در این راستا و در مقدمه توضیحاتی در ارتباط با اهمیت شهر کاشان می آوریم.  

کاشان مرکز شهرستان کاشان در استان اصفهان می باشد. کاشان با قرار داشتن بر روی زنجیره بزرگراههای کشور و واقع شدن بر سر راه اصلی ارتباطی شهرها دارای موقعیت ممتازی می باشد.

فاصله شهر کاشان تا تهران ۲۳۰ کیلومتر، تا قم ۹۵ کیلومتر و تا اصفهان ۲۱۰ کیلومتر می باشد. کاشان هزاران سال است که محل زندگی انسانها بوده و تمدن های کهنی را در خود جا داده است.

مشاوره رایگان ثبت شرکت در کاشان

مشاوره رایگان ثبت شرکت در کاشان

مشاوره رایگان ثبت شرکت در کاشان یکی از بندهای مرامنامه ثبت عالی خانی انجام می گردد. در این بند متعهد گردیده ایم که کلیه فعالیت های مشاوره ای خود را تا جای ممکن به صورت رایگان به موکلین ارائه نمائیم. تا امروز نیز البته بر این تعهد خود استوار بوده ایم و موکلین بسیاری از مشاوره رایگان ما بهره جسته اند.

متقاضی ثبت شرکت در کاشان سوالات متعدد در ذهن خود دارد که ما باید به آنها پاسخ دهیم. پاسخ کامل و همه جانبه به سوالات وی در واقع مقدمه ثبت شرکت در کاشان می باشد.

  • چه نوع شرکتی باید ثبت نماید؟
  • نام های پیشنهادی شرکت چگونه باید باشند؟
  • حداقل سرمایه جهت ثبت شرکت چقدر است ؟
  • آیا فعالیت وی مجوز نیاز دارد ؟

مراحل ثبت شرکت در کاشان

ثبت شرکت در کاشان با ثبت شرکت در اصفهان تفاوت چندانی ندارد. حتماً می دانید که این روزها ثبت شرکت با ثبت نام در داخل سامانه ثبت شرکت ها انجام می پذیرد.  

اینترنتی شدن ثبت شرکت ها البته کار را خیلی ساده نکرد. حتی در موارد متعدد امروز ثبت شرکت با چالش بیشتری برای متقاضیان بهمراه است.

با ورود به سایت ثبت شرکت ها شما ابتداً موظف به انتخاب نوع شخصیت حقوقی می باشید. نوع شخصیت حقوقی می تواند یکی از شرکت با مسئولیت  محدود، شرکت سهامی خاص، موسسه غیر تجاری و … انتخاب گردد.

در گام بعدی شما موظف به انتخاب استان واحد ثبتی و شهرستان واحد ثبتی می باشد که تبعاً اصفهان و کاشان می باشد.

همچنین مدت فعالیت شرکت را نامحدود انتخاب نمایید. در این گام شما همچنین موظف به انتخاب نوع تقویم سال مالی، نوع مالکیت شرکت و انتخاب یکی از دو گزینه روبروی عبارت نیاز به اخذ مجوز، خواهید بود.

شایان ذکر است که اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری طبق آیین نامه و بخشنامه های خود ثبت برخی از انواع شرکت و موسسات را منوط به ارائه مجوز می داند.

در ادامه شما موظف به ارائه یک کدپستی می باشید.  با توجه به اینکه هدف شما ثبت شرکت در کاشان می باشد شما ملزم به ارائه یک کدپستی معتبر در شهرستان کاشان می باشید.

نوشته های مربوط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *