ثبت شرکت با کمترین تعرفه و در کوتاهترین زمان

ثبت شرکت در شاهین شهر پس از ثبت شرکت در اصفهان ماموریت اصلی ثبت عالی خانی می باشد.  عمده توجه ما به شاهین شهر به دلیل اهمیت این شهر در استان اصفهان می باشد.

شاهین شهر مرکز شهرستان شاهین شهر و میمه و از توابع استان اصفهان می باشد. شاهین شهر در کیلومتر ۲۰ شمال شهر اصفهان و در میان آزاد راه معلم و بزرگراه آزادگان و حد فاصل منطقه بختیار دشت و امیر آباد واقع شده است که از دو جهت جاده اصفهان را به تهران وصل می کند.

اهمیت اقتصادی شاهین شهر

ثبت شرکت در شاهین شهر اصولاً به دلیل اهمیت اقتصادی این شهر متقاضیان بسیاری دارد.  شهرک های صنعتی بزرگ شمال، شهرک صنعتی مورچه خورت و شهرک صنعتی محمود آباد، شهرک صنعتی دولت آباد  در مجاورت این شهر واقع شده است.

اقتصادی بودن یک شهر کافی است تا اهمیت ثبت شرکت در آن را توجیه بکند.  این توجیه پذیری بر اساس این استدلال می باشد که  شروع کسب و کار در شکل حقوقی ایجاد و توسعه می یابند.

آموزش ثبت شرکت در شاهین شهر

ثبت شرکت در شاهین شهر اساساً تفاوتی با ثبت شرکت در اصفهان ندارد. سامانه ثبت شرکت ها همان سایت معروف https://irsherkat.ssaa.ir می باشد که در سراسر کشور یکی است.

به نظر می رسد کار ساده شد. کلیک بر روی این لینک شما را وارد سایت ثبت شرکت ها می نماید. در آنجا شما باید نخست اطلاعات متقاضی ثبت شرکت، امضاء کننده دفاتر، موضوع شرکت و نام های پیشنهادی خود را وارد کنید.

در گام های بعدی باید شما اطلاعات سهامداران را وارد نمایید. این اطلاعات باید با اطلاعات فرد در سامانه ثبت احوال مطابقت داشته باشد.

در مرحله بعدی باید مشخص کنید مدیران شرکت چه کسانی خواهند بود. این مدیران طیفی از مدیر عامل، رئیس هیات مدیره و اعضای هیات مدیره را در بر می گیرند.

با ورود میزان سرمایۀ  شرکت، مقدار سهم الشرکه و سهام هر کس سرانجام  به پایان می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *