راهنمای جامع ثبت شرکت در خمینی شهر

ثبت شرکت در خمینی شهر در ثبت عالی خانی پر اهمیت ترین بخش از مجموعه ثبت شرکت در شهرهای اصفهان است.  به واقع خیلی از متقاضیان ثبت شرکت در اصفهان ما متقاضی ثبت شرکت در خمینی شهر هستند و خود نمی دانند.

حالا داستان چیست ؟! اینها در واقع متقاضیان ثبت شرکت در اصفهان هستند که مرکز اصلی شرکت آنها یک کد پستی در خمینی شهر است. از آنجا که اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری استان اصفهان در شهر خمینی شهر نمایندگی دارد؛ متقاضی ثبت شرکت هرگاه نشانی شرکت خود را بخواهد در مکانی واقع در خمینی شهر بزند؛ می باید که ثبت شرکت در خمینی شهر انجام دهد.

مشاوره رایگان ثبت شرکت در خمینی شهر

مشاوره رایگان ثبت شرکت در خمینی شهر در ثبت عالی خانی همانند مشاوره ثبت شرکت در اصفهان سر لوحه فعالیت ما در طی ده ها اخیر بوده است.

طی برخورد با متقاضیان ثبت شرکت در خمینی شهر دریافتم که افراد و مجموعه های با پناسیل بالای اقتصادی در این شهر وجود دارند که ثبت شرکت در خمینی شهر می تواند باعث شکوفایی دو چندان فعالیت کسب و کاری آنها گردد.

بر این باورم که این شهر اهمیت قابل توجهی در استان اصفهان و بلکه ایران دارد. کشاوورزی، سطح علمی و دانشگاهی، صنایع و مشاغل پر رونق منجمله سنگ بری، موزاییک سازی،… از شهرت جهانی برخوردارند.

مشاوره-رایگان-ثبت-شرکت-در-خمینی-شهر

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در خمینی شهر

ثبت شرکت در خمینی شهر همانند ثبت شرکت در اصفهان به لطف اتصال سامانه ثبت شرکت ها به سامانه های ثبت احوال، قوه قضاییه، شرکت ملی پست از ارائه فیزیکی مدارک بی نیاز گردیده است.

در واقع امروز ما بیش از مدارک لازم جهت ثبت شرکت در خمینی شهر به اطلاعات هویتی سهامداران شرکت و پاسخ چند سوال در خصوص مقدار نام های پیشنهادی جهت شرکت، موضوع شرکت، میزان سرمایه شرکت، تعداد/مقدار سهام هریک از سهامداران/دارندگان سهم الشرکه، مدیران شرکت، صاحبان مجاز امضای شرکت و … می باشد.

هزینه ثبت شرکت در خمینی شهر

هزینه ثبت شرکت در خمینی شهر با هزینه ثبت شرکت در اصفهان تفاوتی ندارد. در واقع از نظر ما میان ثبت شرکت در خمینی شهر با ثبت شرکت در اصفهان تفاوتی وجود ندارد.

بر اساس سیاست ثبت عالی خانی ما یکی از کمترین هزینه های ثبت شرکت در اصفهان و بالتبع هزینه ثبت شرکت در خمینی شهر را از متقاضی دریافت می نماییم.

مراحل ثبت شرکت در خمینی شهر

مراحل ثبت شرکت در خمینی شهر با مراحل ثبت شرکت در اصفهان فرقی ندارد. ثبت شرکت در خمینی شهر نیز از ثبت نام اینترنتی در سامانه ثبت شرکت ها شروع می شود.

مراحل ثبت شرکت اینترنتی طی نمودن گام ها در سایت https://ipm.ssaa.ir  یکی پس از دیگری می باشد. در برخی از گام ها شما باید اطلاعات هویتی خود و یا سایر اعضاء را وارد نمایید. این گام ها معمولا زیاد پیچیده نمی باشد. گام های دیگری وجود دارد که پر کردن آنها مستلزم دانستن یک سری موضوعات حقوقی می باشد.

حال این موضوعات حقوقی از کجا می آیند ؟! قانون تجارت، آیین نامه اجرایی ثبت شرکت ها و بخشنامه های مکرر اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری همه و همه می تواند مرجع صدور این قوانین باشند.

بهتر است ثبت شرکت شما توسط یک موسسه حقوقی رسمی و کار بلد این کار باشد. به قدری جزئیات دارد و به قدری این جزئیات بر روند کار شما تاثیر می گذارد که باورکردنی نیست. این جزئیات معمولاً تنها از راه تجربه به دست می آید.

تنها در مورد تعیین نام شرکت به قدری بخشنامه های گوناگون وجود دارد که حتی خود ما نیز تنها به بخشی از آنها مسلط هستیم. ندانستن این مطالب حداقل ضرری که در پی دارد طولانی شدن فرایند ثبت شرکت شما می باشد.

مدت زمان ثبت شرکت در خمینی شهر

مدت زمان ثبت شرکت در خمینی شهر در ثبت عالی خانی به طور متوسط از چند روز تا دو هفته می باشد.  موارد متعددی بوده اند که در عرض ۴ روز کاری ثبت با موفقیت به انجام رسیده است.

مشاوره های که به صورت رایگان در زمینه ثبت شرکت به شما داده می شود؛ به شکل قابل توجهی از مدت زمان ثبت شرکت می کاهد.

به تجربه دریافته ایم که تعیین نام شرکت می تواند به شدت زمان ثبت شرکت را افزایش دهد. به همین مناسبت بهتر است با اصول تعیین نام شرکت تا حدودی آشنا باشید.

ثبت موسسه در خمینی شهر

در کنار شرکت ها ، موسسه نهادی دیگر است که به عنوان یک شخصیت حقوقی در قانون به رسمیت شناخته شده است. ثبت موسسه در خمینی شهر کارکردهای خودش را دارد.

سوال این است که چه وقت باید ثبت موسسه در خمینی شهر نمود ؟! در پاسخ باید گفت که موسسات به طور کلی طبق قانون نهادی غیر تجاری هستند.   با این تفسیر ثبت موسسه در خمینی شهر با اهدافی منجمله موضوع آموزش، موضوع حقوقی، گردشگری و … انجام می گردد. بنابراین ثبت موسسه آموزشی در خمینی شهر، ثبت موسسه حقوقی در خمینی شهر، ثبت موسسه گردشگری در خمینی شهر متداول می باشد.

آدرس اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری خمینی شهر

بعد از اینترنتی شدن ثبت شرکت ها شما نیاز به مراجعه به دوایر ثبت شرکت ها و موسسات تجاری الا در آخرین مرحله و برای تحویل مدارک شرکت خود نخواهید داشت.

متقاضیان ما جهت ثبت شرکت در خمینی شهر تنها در آخرین مرحله برای دریافت مدارک خود می باید به اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری خمینی شهر مراجعه نمایند.

اداره ثبت شرکتهای خمینی شهر بر اساس سوابق موجود و پیش نویس آگهی نسبت به تودیع مدارک شرکت با هولگرام به شما اقدام می نماید.

اگر نشانی اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری را می خواهید می توانید با جستجوی در گوگل مپ آن را به سادگی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *